Skorzystaj z Usług Centravi w sieci OnlineGamesNet

By 29 lutego 2016Bez kategorii

Centravi to projekt mający na celu uczynienie IRC bardziej przyjaznym dla użytkowników. Chcemy to osiągnąć oferując użytkownikom usługi, które ułatwią korzystanie z sieci OnlineGamesNet.

Untitled 2

Cooferujemy?

Jedną z usług oferowanych przez Centravi jest Rejestracja kanałów.
Stworzyliśmy bota kanałowego o nicku Centravi, za pomocą którego możesz korzystać z wielu funkcji służących do zarządzania kanałem, listą użytkowników, a także funkcjami gwarantującymi bezpieczeństwo użytkowników dzięki wbudowanej ochronie użytkowników. To nie wszystkie funkcje Centravi, dodatkowo, ciągle poszerzamy funkcjonalność naszego bota!

Bądź cały czas online!

Kolejną usługą są oferowane przez nas konta bouncer. Konta te działają na zasadzie proxy pomiędzy Twoim klientem, a serwerem IRC. Użytkownik dostaje od nas konto na naszym serwerze, dzięki czemu jego sesja pozostaje na IRC nawet, gdy ten ma wyłączony komputer! Takie rozwiązanie znacznie ułatwia IRC’owanie jako, że nie musisz za każdym razem wchodzić na wszystkie kanały jakie odwiedzasz, czy autoryzować się na IRC, gdyż nasz bouncer zrobi to za Ciebie. Gdy nie ma Cię na IRC a ktoś zostawi wiadomość na Twojej sesji, z łatwością odczytasz ją po powrocie, dzięki czemu kontakt z Tobą możliwy jest cały czas, niezależnie od tego czy jesteś na IRC, czy też nie. Dodatkowo, nasze konta posiadają możliwość poszerzania ich funkcji dzięki użyciu specjalnych skryptów dostępnych w intuicyjnym web-panelu służącym do obsługi konta.

Jak skorzystać z usług Centravi?

To proste! Wejdź na kanal #Centravi w sieci OnlineGamesNet i wykonaj komendę:
/msg Centravi Wiadomość
przykładowo:
/msg Centravi rejestracja kanalu
A następnie poczekaj na reakcje któregoś z członków Team. Zgłoszenie może być wypełnione w języku polskim, aczkolwiek nie zawsze ktoś z polskich członków Team jest dostępny, więc zalecamy używanie języka angielskiego, jeśli zobaczymy zgłoszenie po angielsku i okaże się, że to nasz rodak, to i tak będziemy rozmawiać po polsku 😉

Jakie mamy zasady?

Wszelkie wymagania, oraz warunki dotyczące rejestracji kanałów, czy kont bouncer znajdują się pod tym adresem. Prosimy o zapoznanie się z naszymi zasadami przed chęcią skorzystania z naszych usług, nie są one skomplikowanie, a ich przestrzeganie ułatwi życie nam wszystkim

Dodatkowe informacje

Wszystkie nasze usługi są całkowicie darmowe, więc nie musisz NIC płacić, by cieszyć się kanałem z naszym botem, bądź kontem Bouncer!

Możesz także wejść na nasze forum w celu zebrania większej ilości informacji, bądź odwiedzić kanał #Centravi w sieci OnlnieGamesNet. Nie bój się pytać, jesteśmy dla Ciebie!
Aktualną listę członków Centravi Team zobaczysz tutaj.

Zapraszamy do korzystania z usług Centravi!

Łukasz

Author Łukasz

More posts by Łukasz

Leave a Reply